מדריך מפה לריפוי טבעי – הדרך לחיים בריאים


מחברים: ד”ר ראובן ברקענת צחור

מפה, מיפוי והוצאה לאור, 2005

 

מדריך מפה לריפוי טבעי

מדריך מפה לריפוי טבעי – הדרך לחיים בריאים 2005

 

מדריך מקיף, מעשי ונוח לשימוש, העושה סדר בכל מה שקשור לעולם רב הפנים של גוף ונפש בראייה אלטרנטיבית. בשפה בהירה וידידותית מסבירים המחברים מהי ראיית העולם ההוליסטית, מהו ריפוי טבעי, וכיצד מתמודדים עם בעיות גופניות ונפשיות. בספר שפע של טיפים, דרכי טיפול ורעיונות להתמודדות עם בעיות שונות עם אמצעים ביתיים נגישים לכל והמלצות שונות.

 

מהם חיים בריאים? האם בריאות היא מצב אובייקטיבי הנקבע באמצעות בדיקות וצילומים או שהיא מצב סובייקטיבי הנקבע על פי תחושותיו של האדם? ומי אחראי לבריאותו של האדם – גופים ממסדיים שונים או כל אדם אחראי לעצמו?

 

מדריך מפה לריפוי טבעי מטרתו לא רק להציע פתרונות רפואיים למחלות, אלא בעיקר להצביע על הקשר ההדדי העמוק שבין החומר (הגוף) לבין הרוח (נפש, תודעה, הכרה). התרגילים ושיטות הריפוי המובאים בספר לקוחים מתוך תפיסות עולם שונות, המשלימות זו את זו, שכן בריפוי – היעילות היא הקובעת, ולא מקור שיטת הטיפול.

 

מדריך מפה לריפוי טבעי מאפשר לכם להתוודע אל שפע דרכי ריפוי מעשיות ויעילות להמון מצוקות בריאות יומיומיות, להרחיב במידה ניכרת את מיגוון האלטרנטיבות הבריאותיות העומדות לרשותכם, להחזיר לידיכם את העצמאות והריבונות על בריאותכם ולהתקדם לחיים בריאים יותר ולחירות אנושית אמיתית.

 

 
לרכישת הספר באתר צומת ספרים

לרכישת הספר באתר סטימצקי

מפה הוצאה לאור

 

פורסם בקטגוריה מדריכים, ספרים וכתבי עת, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One Response to מדריך מפה לריפוי טבעי

  1. מאת דודי‏:

    מעוניין בלימודי יוגה. גם שוקל בכובד ראש בצורה פרטנית.
    מכיר ואוהב את דרכו של ד”ר ראובן ברק אנחנו חברים בפייס ושוחחנו לא פעם.
    אני אוהב יוגה, תזונה וספורט חיבור אדיר בין גוף לנפש דרכם אני עוזר להרבה אנשים בחיי