ניתן לקבוע שיעורים פרטיים ומפגשים אישיים עם ענת צחור:

 

יוגה אישית – שיעור פרטי

מפגש  יוגה אישי מתאים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים ולכאלה שאינם יכולים להצטרף לקבוצות היוגה. מפגש יוגה אישי מיועד גם למתרגלים ומורים ליוגה שמעוניינים בהנחיה פרטנית  וברור סוגיות אישיות של התרגול האישי שלהם. המפגש האישי מאפשר גם לימודי העשרה פרטניים של טכניקה ומתודולוגיה בנושאי יוגה – אסאנה, פראניאמה, מודרות, בהאנדות, צ'קרות, ועוד.

ענת צחור מנחה את מפגש היוגה האישי.

משך המפגש: שעה.

למידע והרשמה: יוגה אישית

 

מדיטציה אישית – שיעור פרטי

מפגש מדיטציה אישי מיועד לכל אחד ואחת, בין אם יש להם רקע וניסיון בתרגול מדיטציה ובין אם זו הפעם הראשונה עבורם. למתרגלים ומורים למדיטציה שמעוניינים בהנחיה פרטנית וברור סוגיות אישיות ולימוד של  טכניקות מדיטציה ותורת הבודהה. לאנשים בעלי צרכים מיוחדים ולכאלה שאינם יכולים להצטרף לקבוצות הפעילות בסטודיו.

ענת צחור מנחה את מפגש המדיטציה האישי.

משך המפגש: שעה.

למידע והרשמה: מדיטציה אישית

 

דהרמה מנטורינג – יעוץ וחניכה

דהרמה מנטורינג עם ענת צחור הם מפגשים פרטניים ואישיים לאלה הרוצים שינו בחייהם ולמצוא את המקום בו יש צמיחה והתחדשות. תהליך המנטורינג מטרתו לכוון ולהציע דרך, כאשר המודלים על פי הם ענת עובדת מבוססים על חוויות ותפיסות של התורה הבודהיסטית והטאו, שמטרתם שחרור האדם מסבל, טיהור התודה ממכשולים ויצירת חיים מספקים ומאושרים.

ענת צחור מנחה את מפגש המנטורינג האישי.

משך המפגש: שעה.

לפרטים והרשמה: דהרמה מנטורינג

 

חניכה אישית להסמכת מורים ליוגה

תכנית חניכה אישית להסמכת מורים ליוגה דהרמה מיועדת לאלו אשר בוחרים בדרך שונה של לימוד וחוויה שלא במסגרת הקונבנציונלית של קורס מורים. התהליך של חניכה אישית הוא תהליך מרתק של הליכת התלמיד בצמוד למורה במשך שנתיים עד שלוש שנות חניכה. ענת צחור בוחרת בקפידה את הבוחרים במסלול מיוחד זה.

לפרטים והרשמה: חניכה אישית להסמכת מורים

 

שתי ציפורים

מפגשים אישיים – מורה תלמיד

 

סגור לתגובות.