ביוגה דהרמה ענת צחור מתקיים מפגש מרתק של תרגול חוויתי טרנספורמטיבי וחקירה מעמיקה. תרגול היוגה מתבסס של שיטת איינגאר יוגה, על תרגולים קלאסים ותרגולים קדומים מהאתה יוגה, וראג'ה יוגה, ותרגול מדיטצית ויפאסנה לפי הדהרמה הבודהיסטית.

 

יוגה בימי קורונה – כל שיעורי היוגה מתקיימים במתכונת אונליין.

לפרטים נוספים – יוגה אונליין

 

יוגה ומדיטציה – שיעורי יוגה בתל אביב ומפגשי מדיטציה שבועיים.

מוזמנים להצטרף לפעילות ביוגה דהרמה, לשיעורים ומפגשים שבועיים של יוגה ומדיטציה, השיעורים והמפגשים מתקיימים בתל אביב. תוכלו להתעדכן במערכת השעות השבועית של שיעורי היוגה..

שיעורי יוגה לממשיכים ולמתקדמים, מפגש מדיטציה שבועי, קבוצת "מה זה" ללימודי בודהיזם וחקר ה"אני", קורסים קצרים ללימודי מדיטציה, מפגשים אישיים, קורסים להכשרת מורים ומדריכים ליוגה, סדנאות וריטריטים ביוגה ומדיטציה והעצמה אישית.

בתפריט הצדדי תמצאו את כל מגוון שיעורי המערכת השבועית, תוכלו להתעדכן על התכנים הניתנים בשיעור, דרגת הקושי ולמי הוא מתאים.

 

למי מתאימים שיעורי היוגה ומפגשי המדיטציה

שיעורי היוגה  שמים דגש רב על  חוויה ישירה, דיוק והבנה מתוך התבססות על עקרונות שיטת איינגר יוגה – הבנת תנוחה על בוריה, חווית רצף התרגול, שימוש בעזרים, הבנת עקרון הריפוי שביוגה, תרגילי נשימה ואנרגטיקה..

מפגשי המדיטציה והדהרמה מבוססים על פרקטיקות עיוניות וחוויתיות על פי תפיסות הינדיות ובודהיסטיות על זרמיהן השונים עם דגש על לימודי מדיטציית ויפאסאנה ומיינדפולנס (תורת הקשב).

התלמידים חווים ומעצבים עצמם ברמות גופניות, רגשיות, קוגנטיביות ורוחניות ולכן נדרשת מהתלמיד מחויבות, מסירות והתמדה לתהליך ואמון בדרך.

 

שיעור יוגה - יוגה דהרמה

דיוק, מיקוד,שקט והתעמקות בשיעור יוגה

שיעור יוגה דהרמה ענת צחור

שיעור יוגה דהרמה עם כסא יוגה

מדיטציית הליכה

מדיטציית הליכה משותפת

מפגש מדיטציה ושיחת דהרמה

מפגש מדיטציה ושיחת דהרמה

יוגה בתל אביב

תרגול יוגה דהרמה עם חגורות

"ככלי חומר לא שרוף שנזרק אל המים, הגוף במהרה מתכלה. שרוף אותו היטב בלהבת היוגה על מנת לחזקו ולטהרו." גהראנדה סאמהיטה, א, 8.

Gherandasamhita

 

גם זה עשוי לעניין אותך: