יוגה דהרמה – ביה"ס ליוגה ומדיטציה בתל אביב. הכשרות להוראת יוגה למבוגרים ולילדים. מוכר על ידי ארגון מורי היוגה בישראל. קורסים להעמקה והתפתחות אישית ומקצועית.
 

הכשרות מורים ליוגה דהרמה

הכשרות מורים ליוגה דהרמה

 

הכשרת מורים ומדריכים ליוגה דהרמה

יוגה דהרמה, ביה"ס ליוגה ומדיטציה בתל אביב מזמין אותך להצטרף לאחד הקורסים להכשרת מדריכים ומורים ליוגה למבוגרים ולילדים. בית הספר ליוגה בהנהלת ענת צחור מוכר ע"י ארגון מורי היוגה בישראל.

הקורסים מתאימים למי שרוצים להיות מורים ומדריכים ולאלה שרוצים להעמיק את חוויית התרגול ואת ההבנה שלהם האישית ביוגה ובעולם המדיטציה. קורסי הכשרת מדריכים ומורים ליוגה דהרמה מתקיימים בתל אביב.

 

קורסי היוגה שלנו מתאימים לכלל המתרגלים משיטות וזרמים שונים של היוגה ולמי שרוצה ללמוד ולהעמיק את הבנתו ביוגה של הגוף והנפש. הקורסים מונחים בשיטת "יוגה דהרמה" שפרושה: דרך היוגה או טבעה של היוגה. הקורסים מכשירים מורים מצויינים ומעניק יסודות עמוקים לאלו שרוצים להעמיק את התרגול וההבנה שלהם בעולם היוגה.

התכנים ואיכות ההוראה בקורסים הם בסטנדרטים גבוהים ועומדים בקריטריונים בינלאומיים . צוות ההוראה בקורסי המורים הם מומחים בתחומם ומהטובים שיש. הבוגרים שלנו מלמדים במרכזים מובילים בארץ ובעולם.

אם יש לך חלום להדריך יוגה ומדיטציה למבוגרים ולילדים, אם יש לך תשוקה להעמיק את הידע שלך ואת הניסיון להעשיר את עולמך בנושא גוף ונפש וברצונך ללמוד בצורה איכותית וייחודית, הנך מוזמן/נת להיות חלק מקהילת התלמידים שמוכשרים בקורסים שלנו עם המורים המובילים והטובים ביותר.

באם הנך רואה עצמך מועמד/ת אנא צרו עמנו קשר.

 

הכרת ארגון מורי היוגה

הכרת ארגון מורי היוגה – יוגה סטודיו ענת צחור לימודי יוגה דהרמה

 

אין איש יגלה לכם דבר, אשר אינו כמוס ונם בחביון הגיונכם. המורה, הפוסע בצללי המקדש בין חסידיו, אינו מגיש מחכמתו, כי מאמונתו ואהבתו. אם אכן נבון הוא, לא יצווכם את חכמתו, אלא יכוון צעדכם אל מפתן נפשכם אתם.  

הנביא – ג'ובראן ח'ליל ג'ובראן

סגור לתגובות.