יוגה דהרמה

יוגה דהרמה להתעמקות בגוף ונפש

יוגה דהרמה ענת צחור – לימודי יוגה ומדיטציה

דיוק, קשב וריכוז בתרגול, כשאיינגאר יוגה ובודהיזם נפגשים.

 

יוגה סטודיו, בית הספר ללימודי יוגה דהרמה בתל-אביב, נוסד ב- 1999 על ידי ענת צחור ומהווה מרכז ומפגש ללימוד מעמיק אל עולם היוגה והמדיטציה. ענת מלמדת יוגה ומדיטציה, דהרמה בודהיסטית, סדנאות העשרה וקורסים להכשרת מורי יוגה, מעבירה הרצאות וימי עיון העוסקים בהתפתחות והעצמה של גוף ונפש.

לימודי היוגה והמדיטציה מתקיימים בתל אביב, כמו כן ענת נוסעת ללמד יוגה דהרמה באופן קבוע בארה"ב ומעבירה סדנאות ברחבי הארץ ובעולם. מתקיימים גם מפגשים אישיים וחניכה אישית אשר ניתנים אחד על אחד עם ענת צחור להעצמה והתפתחות אישית.

ביה"ס להכשרת מורים ליוגה בניהולה של ענת צחור מוכר על ידי ארגון מורי היוגה בישראל כבית ספר רשמי המסמיך תלמידים לתואר מדריך יוגה, מורה יוגה ומורה בכיר ליוגה. ביה"ס להכשרת מורים מפעיל שני מסלולי הוראה: קורס מורים ליוגה דהרמה, קורס מורים ליוגה דהרמה לילדים.

 

הלימוד של תנוחות היוגה מבוסס על שיטת איינגר יוגה, שיטה השמה דגש על על בריאות דיוק והבנה מתודית של מנחי הגוף. לימודי המדיטציה ודהרמה מבוססים על פרקטיקות עיוניות וחוויתיות על פי תפיסות בודהיסטיות על זרמיהן השונים.

את לימודי הדהרמה הבודהיסטית והמדיטציה ואת הסדנאות וההרצאות מלמדת ומנחה ענת צחור, ולעיתים מוזמנים מנחים אורחים אשר מומחים בתחומם להעביר קורסים וסדנאות לימודיות וחוויתיות. ענת  גם מנחה ויועצת במפגשים אישיים לאנשים המבקשים לעשות שינוי ודרך בחייהם באמצעות דהרמה מנטורינג.

מוזמנים לעקוב אחר הפעילויות השונות בחדשות ועדכונים שם תמצאו מידע על אירועים, לימודי העשרה, ימי עיון, סדנאות, וריטריטים בחסות יוגה סטודיו – ענת צחור. על השיעורים השוטפים ניתן להתעדכן במערכת השעות.

דרך ההוראה שמה דגש  בחיבור בין הרוחני לגשמי, בין האינטלקטואלי והחוויתי, בין הלוגיקה לאינטואיציה, ודרך זו באה לידי ביטוי בדרכי ההוראה ובחווית התלמיד,  דרך זו המכונה בפי ענת צחור  "יוגה דהרמה" שמה דגש  לטיפוח ופיתוח הגוף והנפש. דרך הלימוד שואפת ומבקשת מהתלמידים להגיע לרמה גבוהה של הבנה ויישום.

עולם היוגה והמדיטציה הוא אמצעי ישיר לחיים מלאים ומספקים. היוגה היא דרך לפתח מיומנויות גופניות, רגשיות ואינטלקטואליות וכלי להרחיב את ההבנה של מהו גוף, מהי תודעה, מהו אורח חיים בריא. היוגה  היא דרך חיים של לימוד התפתחות ושמחה. המדיטציה היא אמצעי לטפח ולפתח תודעה בהירה נטולת מכשולים, ואמצעי ליצירת בריאות, שלווה, רוגע, ריכוז, קשב וחכמה בחיי היום יום.

גרעין התלמידים המתרגל עם ענת שנים רבות רחב ומבוסס בתרגולו, תלמידים מתחילים המצטרפים ללימודים מתקבלים באהבה לעשות עמנו דרך של התפתחות.

 

במערכת השעות באתר תמצאו מגוון של שיעורי יוגה ומדיטציה, מפגשים וקורסים.

 

 

סגור לתגובות.